^ Back to Top

AKTUALNIE NA STRONIE

We have 70 guests and no members online

 

 

Europejskie praktyki zawodowe - rekrutacja

INFORMACJA DLA UCZNIÓW TECHNIKUM
(reklamy, ekonomicznego, informatycznego, analitycznego, logistycznego, elektrycznego, żywienia i hotelarskiego).

Z satysfakcją informujemy, że już po raz szósty wniosek mobilności zawodowej uczniów Erasmus+ został zaakceptowany przez Agencję Narodową. Projekt " EUROPEJSKIE PRAKTYKI ZAWODOWE" będzie realizowany w Zespole Szkół od stycznia 2020r. do grudnia 2021r.

Z dniem 13 września 2019r.  rozpoczynamy rekrutację do pierwszego etapu projektu, skierowanego do uczniów technikum wyżej wymienionych kierunków z klas drugich i trzecich.  Pod uwagę będą brane przede wszystkim wyniki z przedmiotów zawodowych i języka angielskiego oraz działanie na rzecz szkoły.

Jest o co powalczyć, bowiem 4 października 2020r.  dwudziestu uczniów rozpocznie trzytygodniowe praktyki zawodowe w pięknym, andaluzyjskim mieście Sevilla. Przed wyjazdem będą m.in. uczestniczyć w 40-godzinnym kursie języka hiszpańskiego.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i zostanie potwierdzony dokumentami w j. polskim i angielskim, m.in. "Europass Mobility". W przyszłości można go przedstawić  w procesie ubiegania się o pracę.

Formularze zgłoszeniowe są do pobrania u p. Beaty Gusta (w niebie LO) oraz tutaj.

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, dostępnym w zakładce PROJEKTY UNIJNE - "Europejskie praktyki zawodowe 2019-2021" na stronie szkoły, www.zscl.pl.

Tu możecie zobaczyć kronikę projektu z 2018r. na fb.

Elżbieta Pragłowska i Beata Gusta - koordynatorki projektów mobilności zawodowych w ZSCL