^ Back to Top

AKTUALNIE NA STRONIE

We have 62 guests and no members online

Treść porozumienia oraz regulamin stypendium.

Więcej szczegółów w regulaminie. Formularz zgłoszeniowy.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Paweł Siemiesz z klasy 4TG zajął 9 miejsce, Leszek Sobczak 4TIE - 11 miejsce, Patrycja Sładek 2A – 17 miejsce, Natalia Kubasa  1A – 24 miejsce tym samym zdobyli tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu i Sporcie. Uczniowie otrzymali zaświadczenia otwierającego drogę do Akademii Medycznej na kierunki ratownik oraz rehabilitant. Ponadto zaświadczenia te są świetną „przepustką” do wszystkich  Akademii Wychowania Fizycznego na terenie całej Polski. Zdjęcia

Krystian Kentrowski z klasy 1 TŻG  w roku 2014 został Wicemistrzem Śląska w Boksie, w kategorii 57 kg, zajął I miejsce na Międzynarodowym Turnieju Bokserskim, został Strefowym Mistrzem Polski w Boksie.

Hanna Janulek z klasy 2a zakwalifikowała się do II etapu - wojewódzkiego XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.

Izabela Szubertoraz Wojciech Olejarczykz klasy 3a dostali się do półfinałów Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich organizowanego przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Sabina Jabłonka, Dominika Palka, Martyna Bartosik z klasy 2 TEE, Mateusz Stęplewski z klasy 3 TŻE oraz Daria Mazurek z klasy 4 TIE zakwalifikowali się do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bankach.

W Ogólnopolskim Konkursie Gastronomicznym ,,IV Śląska Jesień Kulinarna w Ekonomiku’’ pod hasłem: „Wariacje z pstrągiem”, którego pomysłodawcą jest kucharz Remigiusz Rączka naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 TŻH: Paweł Makowski i Patryk Paczka, którzy świetnie spisali się przygotowując pieczonego pstrąga w marynacie tymiankowo – cytrusowej na podstawie z papryki z puree szpinakowym i sosem piernikowym.