Zastępstwa w dniu 2019-10-23 - 2019-10-24
Edward Czajkowski / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 PŻL(1) - org prac mag, 16LO Teresa Zdzieblik-Kudła złączenie grup
       
Agnieszka Głombik / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 TI(2) - j.angielski, 32ZS Piotr Buchta złączenie grup
5 4 TI - j.angielski, 7LO Beata Bober-Bralich  
6 2 TŻE(2) - j.angielski, 7LO Adam Głombik  
       
Justyna Gołębiowska / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 ke(2) - proc tech, 8LO Mirela Czarnik  
6 2 ke(2) - proc tech, 8LO Beata Gusta  
       
Marzena Hysa / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 PRH(3) - produkcja re, R2 Krystyna Szpila złączenie grup
2 1 PRH(3) - produkcja re, R2 Krystyna Szpila złączenie grup
3 1 PRH(3) - produkcja re, R2 Krystyna Szpila złączenie grup
4 1 PRH(1) - produkcja re, R2 Krystyna Szpila złączenie grup
5 1 PRH(1) - produkcja re, R2 Krystyna Szpila złączenie grup
6 1 PRH(1) - produkcja re, R2 Krystyna Szpila złączenie grup
       
Iwona Jeszka - Sasiela / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 TR - podst rekl, 20LO Leszek Rakojc  
4 1 TR - przek kom re, śwLO Leszek Rakojc  
5 2 ws(1) - org tech spr, śwLO Adam Głombik  
       
Krzysztof Kalinowski / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
0 1 TGA(2) - informatyka, 32ZS Bożena Domin złączenie grup
1 1 PA(2) - informatyka, 32ZS Bożena Domin złączenie grup
2 1 PŻL(2) - informatyka, 32ZS Bożena Domin złączenie grup
3 1 TŻE(1) - informatyka, 32ZS Bożena Domin złączenie grup
       
Marek Knapczyk / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 ke(1) - elektr i el, W3 Robert Osiński złączenie grup
5 2 ke(1) - pom e, 30ZS Gabriela Grzegorzyca-Burda złączenie grup
6 2 ke(1) - pom e, 30ZS Gabriela Grzegorzyca-Burda złączenie grup
7 2 ke(1) - pom e, G Justyna Gołębiowska złączenie grup
8 2 ke(1) - pom e, G Justyna Gołębiowska złączenie grup
       
Jacek Lepczak / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 PIP(2) - podst infor, 9LO Mariola Ostafińska złączenie grup
5 1 PIP(2) - podst infor, 20LO Leszek Rakojc  
6 2 TI - urz.tech kom, 20LO Leszek Rakojc  
       
Aleksandra Lipus / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 TGA - chemia, R1 Magda Frank  
3 1 ws - chemia, R1 Beata Bober-Bralich  
4 1 TEL - chemia, R1 Agnieszka Denkowska  
5 1 eg - chemia, R1 Sabina Głombik-Modrzyńska  
6 1 eg - GDDW, R1 Joanna Kopacz  
       
Piotr Majdzik / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TEL(2) - mont masz e, W3 Robert Osiński złączenie grup
2 2 TEL(2) - mont masz e, W3 Robert Osiński złączenie grup
3 2 TEL(2) - mont masz e, W3 Robert Osiński złączenie grup
       
Julita Marmura / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Pkw - geografia, 35ZS Adam Głombik  
3 1 TI - geografia, 31ZS Mariola Ostafińska  
4 1 eg - geografia, R3 Adam Głombik  
5 1 TGA - geografia, R3 Piotr Buchta  
6 1 Pkw - GDDW, R3 Janusz Mokrosz  
       
Beata Potuszyńska / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 TI - j.polski, 17LO Romualda Czukanow  
3 1 PA(2) - pol_roz, 17LO Romualda Czukanow  
4 3 A - j.polski, 17LO Magda Frank  
5 1 TI - j.polski, 17LO Magda Frank  
       
Ewa Radwan / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 ke(2) - jAngBrGastr, 9LO Leszek Rakojc  
4 2 TRG(2) - j.angielski, 10LO Anna Żarnowska złączenie grup
5 4 TLŻ(1) - Jęz.ang. w l, 9LO Mariola Ostafińska złączenie grup
6 2 TŻE(1) - Zastępstwo   cała klasa zast.A.Głombik
       
Anna Słoma / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 PEL - matematyka, 6ZS Bożena Domin złączenie grup
       
Agnieszka Wąsiewska / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 ke(2) - działBrGastr, W4-D Damian Knopik złączenie grup
4 4 TER(2) - org tech rek, W4-D Damian Knopik złączenie grup
5 4 TER(2) - org tech rek, W2 Damian Knopik złączenie grup
6 2 ws(1) - sprzedaż tow, 35ZS Martyna Sobik złączenie grup
7 2 ws(1) - sprzedaż tow, 35ZS Martyna Sobik złączenie grup
8 2 ws(1) - sprzedaż tow, 4ZS Anna Honysz -Dobrowolska złączenie grup
       
Angelika Winkler / 2019-10-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TŻE(1) - techn. gast, 13LO Justyna Gołębiowska  
2 2 TŻE(1) - techn. gast, 13LO Justyna Gołębiowska złączenie grup
3 2 TŻE(1) - pl żyw prod, 9LO Mirela Czarnik  
4 2 TŻE(1) - pl żyw prod, R2 Janusz Mokrosz  
       
Marcin Gorzawski / 2019-10-24 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
9 1 Peg(1) - informatyka, 16ZS Piotr Majdzik  
10 1 eg(1) - informatyka, 16ZS Piotr Majdzik  
11 1 TI(2) - informatyka, 16ZS Piotr Majdzik  
       
Marek Knapczyk / 2019-10-24 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 4 TER(1) - inst el, 17ZS Marzena Hysa złączenie grup
5 4 TER(1) - inst el, 17ZS Marzena Hysa złączenie grup
6 1 eg(1) - pom e, W2 Dariusz Grajner złączenie grup
7 1 eg(1) - pom e, W2 Dariusz Grajner złączenie grup
8 1 eg(1) - pom e, W2 Dariusz Grajner złączenie grup
       
Jacek Lepczak / 2019-10-24 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 PIP(1) - podst infor, 16ZS Robert Hysa złączenie grup
6 4 TLŻ(2) - pracow tech, 18LO Ewa Radwan złączenie grup
7 4 TLŻ(2) - pracow tech, 18LO Ewa Radwan złączenie grup
9 1 TI - podst infor, 20LO Adam Głombik  
10 1 TI - GDDW, 20LO Adam Głombik  
       
Bożena Usarek / 2019-10-24 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 TŻE(1) - tech komp pr, G Angelika Winkler złączenie grup
2 1 TŻE(1) - podst Ekon, G Angelika Winkler złączenie grup
3 1 TŻE(1) - podst Ekon, G Angelika Winkler złączenie grup
4 1 TŻE(1) - tech komp pr, 30ZS Teresa Zdzieblik-Kudła złączenie grup
5 1 TŻE(1) - podst Ekon, 21ZS Teresa Zdzieblik-Kudła złączenie grup
6 2 ws(1) - towar handl, 20ZS Leszek Rakojc  
       
Agnieszka Wąsiewska / 2019-10-24 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TLH(1) - mark w hot, 4ZS Adam Głombik  
2 1 ws(1) - orgSprzTowBH, 4ZS Adam Głombik  
3 1 ws(1) - obsl kas fis, 5ZS Ewa Radwan  
4 1 PRH(1) - przek kom re, 22ZS Ewa Michalak złączenie grup
5 2 TRG(1) - org tech rek, 20LO Robert Osiński złączenie grup
6 2 TŻE(2) - dział przed, G Justyna Gołębiowska złączenie grup
7 2 ws(1) - przeds hand, 4ZS Leszek Rakojc  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN